מגנור
על החברה

"מגנור הדברה אלקטרונית" מובילה את תחום ההייטק בהדברה האלקטרונית בישראל ובעולם "מגנור ישראל" היחידה עם אישור תקינה של מכון התקנים, להתקנה ויישום מערכות להדברה אלקטרונית , תו תקןISO 9001 2008.  

"מגנור הדברה אלקטרונית" מפתחת ומייצרת מערכות להרחקת : יונים , עטלפים , מכרסמים .בעלת תו מוצר "כחול לבן "

כמפתחת , מייצרת ומתקינה , "מגנור הדברה אלקטרונית" , מקצרת את התהליכים של בדיקות המערכות והפיתוחים החדשים ומצליחה להבטיח פתרונות איכותיים , המבטיחים חופש ממזיקים ,ללא פגיעה בערכי טבע , או הרעלות .

מערכות להרחקת מזיקים האלקטרוניות של "מגנור" , מעניקות הגנה מקיפה וארוכת טווח למשתמשים בהן, ופתרון בעיות מזיקים ,ע"י הרחקתם מאזורים המוגדרים ללא חומרי הדברה או הרג, "באמצעים אלקטרונים בלבד" . תוך השבה של חיות הבר לאזורי המחיה הטבעיים שלהם.

לאורך השנים , הוכח כי מערכות ההרחקה האלקטרוניות, טובות מטיפול כימי, בכל פרמטר: יעילות, בריאות, תברואה, אסתטיקה ועלות כלכלית מצטברת. כאשר השיטה האלקטרונית האקטיבית מונעת הגעת מזיקים ומרחיקה את הקיימים.

כיום מערכות הרחקת המזיקים של מגנור מותקנות בכל רחבי הארץ: בסיסי צה"ל, חברות ביטחוניות, חברות ממשלתיות רבות, בנקים ,תשתיות תקשורת וחשמל ,מפעלי מזון , עסקים ובאלפי בתי אב.

ההתקנות מתבצעות ע"י טכנאי מוסמך ע"י חברת "מגנור הדברה אלקטרונית". לשם תכנון ותקנה של המערכת בצורה המיטבית , תוך התחייבות לפתרון

יתרונות המערכת:

1.הרחקת היונים, עטלפים ומכרסמים, מבוצעת באמצעות ציוד אלקטרוני וחשמליים בלבד,המערכת אינה מיינת , בטוחה לילדים וחיות בית.

2.המערכת מתוכננת לעבודה לאורך שנים , בתנאי מזג אוויר קיצוניים ,של חום וקור המערכת מעניקה ללקוח מניעה רציפה מיונים, עטלפים ומכרסמים .

3.מערכת הרחקת המזיקים מאפשרת ללקוח להשתחרר מהתלות החודשית במדביר.

 

מאחלים לכם חופש , מיונים .

Bridline-Pro